Welkom bij SWK030.CONNECT

Uitgelicht | Vincent de Boer

Uitgelicht | Ellen de Bruijn

Ontdek de locaties

9 meter Nijverheidsweg 16
AM
A.S. Muresan Ravellaan 96
Ad Colen Anthoniedijk 80 A t/m D musicus/saxofonist/componist Muziek
Agnes Kooijman Jutfaseweg 156-156 A
Agnes Roelofse Adriaen van Ostadelaan 54 Beeldende kunst
Aiden Wong Lauwerecht 10-12
ah
albert hennipman Lauwerecht 10-12 docent, ontwerper, kunst- en tekenenaar Creatieve Industrie
Aletta Teunen Laan van Engelswier 13 Goudsmid Goudsmid
Anja Mosselaar Jutfaseweg 156-156 A
Anke van den Borne Nijverheidsweg 16 Beeldend Kunstenaar
Anne Forest Emmy van Lokhorststraat 2-60 kunstenaar Beeldende kunst Beeldhouwer Schilder Tekenaar
Anne Maréchal Makassarstraat 84
Anne ten Donkelaar Emmy van Lokhorststraat 2-60
AdW
Anouk de Wit Emmy van Lokhorststraat 2-60
Anouk Saleming Emmy van Lokhorststraat 2-60
Arno Peeters Emmy van Lokhorststraat 2-60 Geluidsontwerper, radiomaker Creatieve Industrie Documentaire Film Kunst Programmamaker Sounddesigner Speelfilm Televisie
Asia Komarova Emmy van Lokhorststraat 2-60 openbare ruimte kunstenares - chef Beeldende kunst Community art Openbare ruimte
Astrid Rubie Draaiweg 51 Beeldende kunst Autonoom Schilder
AdW
Atelier de Werkvloer Grave van Solmsstraat 2
Atelier Monique Sleegers Emmy van Lokhorststraat 2-60 Beeldend kunstenaar / Docent Beeldende kunst
Atelier Oost Draaiweg 51 Grafisch ontwerper / illustrator Creatieve Industrie Art director Broedplaats Cultuur Festivals Kunst
Autobahn Draaiweg 51 Ontwerpbureau Creatieve Industrie
B Foto Jutfaseweg 156-156 A Fotograaf Creatieve Industrie
Barbara Heutink / Remergers Ravellaan 96 Modevormgever Mode
Bart Neuvel Music Makassarstraat 84 Muziekdocent Muziek
Bas Lobik Draaiweg 51 Schilder Beeldende kunst Schilder
Bea van Frankenhuyzen Nijverheidsweg 16 Visual Designer
Berend Weij Emmy van Lokhorststraat 2-60 Interactie/Web/Game manager/developer/leraar Creatieve Industrie
Bert de Groot Grave van Solmsstraat 2 Begeleider Ateliers de Wijde doelen / Schilder Beeldende kunst Autonoom Graficus Schilder Tekenaar
Bmp
Bewegen met plezier Makassarstraat 84
Boris Rijksen Emmy van Lokhorststraat 2-60
BSS
Brede School Staatslieden Grave van Solmsstraat 2
BB
Brigitta Bauhuis Draaiweg 51
Brigitte Heslenfeld Concordiastraat 67 Illustrator, schilder, ontwerper Creatieve Industrie Illustraties Schilder
Britt Dorenbosch Emmy van Lokhorststraat 2-60 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
BAB
Brthrs Agency B.V. Ravellaan 96
Carel Blotkamp Concordiastraat 67 Kunstenaar en kunsthistoricus Beeldende kunst
Casco Lange Nieuwstraat 7
Chantal Breukers Kleine Geertekerkhof 6
CvdC
Circustheater van de Camp Nijverheidsweg 16
Cisca Poldervaart Grave van Solmsstraat 2
CleverFranke B.V. Plompetorengracht 4
CvO
Constanca van Ojen Kleine Geertekerkhof 6
Constantin Duca Ravellaan 96
CvM
Cooperatieve vereniging Meubelmakers Jutfaseweg 156-156 A
Daan Paans Lange Nieuwstraat 2
DN
Danijela Novakovic Ravellaan 96 Beeldende kunst
De Coöperatie Grave van Solmsstraat 2 Directeur-bestuurder Muziek
Dennis Coenraad Kleine Geertekerkhof 6
Desiree Bekkers Adriaen van Ostadelaan 54 Beelden kunstenaar, kunstdocent, begeleidster in het bevorderen van welzijn Beeldende kunst
Digitale Klerken Strosteeg 33
Edmond Landwehr Jutfaseweg 156-156 A Kunstenaar en galeriehouder Beeldende kunst
Eef Lanoye Ravellaan 96 Auteur / Schrijfcoach / Communicator / Projectleider Creatieve Industrie Cultuur Dichter Kunst Literair auteur Roman Tekstdichter
ES
Eefje Schouteten Grave van Solmsstraat 2
Eemke Koppelman Laan van Engelswier 13
EP
Eline Peek Nijverheidsweg 16 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Ellen Blom Laan van Engelswier 13 Beeldende kunst
Ellen de Bruijn - Atelier titi Emmy van Lokhorststraat 2-60 Illustraties
EM
Ellen Menschaar Van Heutszstraat 4 schilder/fotograaf Beeldende kunst
Ellie van der Meer Draaiweg 51 Beeldend kunstenaar/docent/projectleider Beeldende kunst
Elly van Hees Lange Nieuwstraat 2
Elma Cavcic Grave van Solmsstraat 2 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Acryl Installaties Keramist Schilder
Elmer van Wees Laan van Engelswier 13
EvdB
Emanuelle van den Broek Jutfaseweg 156-156 A
EfP
English for Professionals Kleine Geertekerkhof 6 Taaltrainer Engels / English language editor / schrijver Creatieve Industrie
Eva Beumer Schalkwijkstraat 14 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Beeldhouwer Installaties
EM
Evelien Mattheij Jutfaseweg 156-156 A
Eveline Braak Adriaen van Ostadelaan 54 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
FP
Fabled Photography Jutfaseweg 156-156 A
Fenny Faber SWK030 Alumni Modeontwerper Mode Alumni
Ferdy Guliker Emmy van Lokhorststraat 2-60 Creative Coder Creatieve Industrie
Festival Tweetakt - stichting Storm Grave van Solmsstraat 2 Festival organisatie
F
Fondly Schalkwijkstraat 8
Frank Buijtendorp Ravellaan 96
Frank Smulders Lange Nieuwstraat 2 Schrijven / Tekenen / Driedimensionaal / Illustratie / Muziek Beeldende kunst
FM
Freek Maandag Fort Lunet II
Gaudeamus Loevenhoutsedijk 301 Programmering Muziek
GN
Gregor-Jan Nottrot Emmy van Lokhorststraat 2-60
Gretha Hengst Draaiweg 51
Guido Jansen Lauwerecht 10-12 Community Manager Interdisciplinair Crossover Dramaturgie Games Performance Programmamaker Theater
Hadas Lieber Frederik van Eedenstraat 5A
Hans de Groot Redactie Kleine Geertekerkhof 6
Hans Dillesse Van Heutszstraat 4 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
HvLeIK
Hans van Lunteren en Ienke Kastelein Lange Nieuwstraat 7
HvN
Harry van Noord Mariëndaalstraat 14
Heleen Quartel Frederik van Eedenstraat 5A Beeldend Vormen en Techniek Schilderen Beeldende kunst Schilder
HK
Hellen Kooijman Kleine Geertekerkhof 6
Henk Heuvelmans Loevenhoutsedijk 301 Musicoloog, Directeur van Gaudeamus en Muziekhuis Utrecht Muziek
Henny Latul Frederik van Eedenstraat 5A Landschap schilder/Digital Art maker Beeldende kunst Schilder Alumni
HHvB
Het Huis van Betekenis Lauwerecht 10-12 Illustratie & ontwerp Creatieve Industrie Animator Cultuur Kunst
Hik-ontwerp Concordiastraat 67
Hinke Weikamp Emmy van Lokhorststraat 2-60 Grafisch ontwerper Creatieve Industrie
HvdH
Huig van den Hoofdakker Draaiweg 51 Videokunstenaar Creatieve Industrie
IG
I.Z. Grunfeld Maria van Reedestraat 4
IMAKIN (Jinske Verpalen) SWK030 Alumni Creatieve Industrie Alumni
IMPAKT Lange Nieuwstraat 7 Creatieve Industrie
Ina Geisler / Aldo theater Adriaen van Ostadelaan 54 Theatermaker, poppenspel, kunstcoach Dans & theater Acteur Jeugd Poppentheater Theatermaker
Indyvideo Concordiastraat 67 AV Consultancy & project management Creatieve Industrie
IB
Ineke Breedveld Concordiastraat 67
IK
Ineke Kanters Kleine Geertekerkhof 6
Ingmar Heytze Lange Nieuwstraat 2
Insommnio Loevenhoutsedijk 301 Artistiek en zakelijk leider Muziek
IL
Irene Linders Nijverheidsweg 16 Illustrator Beeldende kunst
IW
Irene Willemsen Concordiastraat 67
Iris Frederix Emmy van Lokhorststraat 2-60
Iris Frerichs Laan van Engelswier 13 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Cross-media kunstenaar Tekenaar
Iris Honderdos Emmy van Lokhorststraat 2-60 Fotografie, film en installaties Beeldende kunst Community art Documentaire Film Fotograaf Installaties Openbare ruimte Videokunst
Isolde Kanikani Mariëndaalstraat 14
Jaklien Extra Frederik van Eedenstraat 5A Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Jan Jannes Kerkhof Lange Nieuwstraat 2 Autonoom Kunstenaar Beeldende kunst
JM
Jan Mulder Draaiweg 51 Beeldend kunstenaar
Jasmijn Hoekman Nijverheidsweg 16 Ontwerper
Jaya Pelupessy Emmy van Lokhorststraat 2-60
JH
Jelmar Hoekstra Jutfaseweg 156-156 A
JM
Jeroen Meijer Laan van Engelswier 13
JS
Jeroen Sturkenboom Laan van Engelswier 13
Jeroen van Loon Emmy van Lokhorststraat 2-60 kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Conceptueel kunstenaar Installaties Videokunst
Jesse Strikwerda Nijverheidsweg 16 Beeldende kunst
JvB
Jesse van Boheemen Emmy van Lokhorststraat 2-60
JR
Jessy Rietdijk Lauwerecht 10-12 grafisch en illustratief ontwerper Creatieve Industrie
Jochem Alferink Draaiweg 51
Johan Kuhlmann Nijverheidsweg 16 beeldend kunstenaar en ontwerper Beeldende kunst 3D Autonoom Cross-media kunstenaar Fotograaf Schilder
Johan van der Voet SWK030 Alumni Composer/producer/muzikant Muziek
Joke van den Berg Kleine Geertekerkhof 6 Beeldend Kunstenaar / Fotograaf Beeldende kunst
Jorn van Leeuwen Lange Nieuwstraat 2
José van Kleef Adriaen van Ostadelaan 54
Joyce Vlaming Draaiweg 51 Beeldende kunst Autonoom Conceptueel Fotograaf Installaties
Julia Berg Jutfaseweg 156-156 A
JB
Jurgen Brucker Emmy van Lokhorststraat 2-60
Katinka Slik Laan van Engelswier 13
Kees Tukker Ravellaan 96
Kim van der Zijde Emmy van Lokhorststraat 2-60 Theatervormgever Dans & theater
Kim van Erven Grave van Solmsstraat 2
Kc
Koningswerk communicatie Draaiweg 51
Krijn de Koning Draaiweg 51
LC
L.C. Cvovic Laan van Engelswier 13
Lars Zuidweg Emmy van Lokhorststraat 2-60
Leen Kessels Emmy van Lokhorststraat 2-60
Leon Giesen Draaiweg 51
Leonie Tielemans Concordiastraat 67 Zangdocent Muziek
Lies van den Berg Draaiweg 51 Mode
Linda Bais Lange Nieuwstraat 2
Lisa Strijbosch Nijverheidsweg 16 Grafisch ontwerper Creatieve Industrie
Lisette van der Maten Jutfaseweg 156-156 A
LOTUSWOODLAND Draaiweg 51 Jan Lim Beeldende kunst Schilder
Luim Film|Tjepke Zijlstra Draaiweg 51 Regisseur Film en televisie Film Filmmaker Scenarioschrijver Speelfilm Televisie
LvZ
Luuk van Zon Maria van Reedestraat 4
Lydia Warris Laan van Engelswier 13
Lynda Jayne Designs SWK030 Alumni Artist & Photographer Beeldende kunst
MB
Maaike Botman Lange Nieuwstraat 2
Maartje Reitsma Concordiastraat 67 Keramiek en Schilder Beeldende kunst
Maggy Voorsluys Gomez Grave van Solmsstraat 2 Beeldend kunstenaar, docente beeldende kunst &design Beeldende kunst Conceptueel Openbare ruimte
Maja Badnjevic Laan van Engelswier 13 kunstenaar en goudsmid Beeldende kunst Autonoom Beeldhouwer Installaties Tekenaar
MN
Mandy Niermans Draaiweg 51
MB
Marcel Brosens Frederik van Eedenstraat 5A
Marcel Muller SWK030 Alumni Fotograaf en docent Beeldende kunst Autonoom Film Fotograaf Alumni
MT
Marga Trienekens Kleine Geertekerkhof 6
MB
Margreet Baas Emmy van Lokhorststraat 2-60
Margriet Osinga Jutfaseweg 156-156 A Illustratie & educatie
MS
Maria Stijger Emmy van Lokhorststraat 2-60
Marianne van den Breeden Concordiastraat 67
Marieke Ploeg Organisatiekunstenaar Nijverheidsweg 16 Organisatiekunstenaar Beeldende kunst Community art Installaties Klei Openbare ruimte Crossover
MT
Marieke Thomassen Adriaen van Ostadelaan 54 Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst
Marijke Breuers Ravellaan 96 Beeldende kunst
MD
Marijke Donath Grave van Solmsstraat 2
Marijke Elferink Emmy van Lokhorststraat 2-60 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Acryl Houtskool Tekenaar
Marike Reinhard Adriaen van Ostadelaan 54 Goudsmid Beeldende kunst
MB
Marius Bauer Jutfaseweg 156-156 A
MvB
Marja van Bijlevelt Concordiastraat 67
MV
Marjo Vaessen Adriaen van Ostadelaan 54
MH
Marleen Huijing Jutfaseweg 156-156 A
Marlieke Kasten Jutfaseweg 156-156 A Video design & Postproductie Film en televisie Animator Art director Documentaire Evenementen Film Filmmaker Speelfilm
MM
Marloes Moraal Nijverheidsweg 16
Marné van Veenendaal Adriaen van Ostadelaan 54
Max Kisman / Kismanstudio Draaiweg 51 Grafisch ontwerper
Meike van Riel Concordiastraat 67 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
MW
Merel Waagmeester Lange Nieuwstraat 2
MH
Merijn Hos Emmy van Lokhorststraat 2-60
Michelle Meurs - Beeldboomgaard Adriaen van Ostadelaan 54
MB
Michiel Braam Frederik van Eedenstraat 5A
Minke Elisa Brands Emmy van Lokhorststraat 2-60 Choreograaf, Artistiek Leider DC 1 II High & Dans Atelier 42 Dans & theater
Misja van Laatum Lange Nieuwstraat 2 Beeldend kunstenaar/vormgever/game designer Beeldende kunst
MS
Modevakschool Silke Molenwerfhof 32-46
MMM
Morgana Machado Marques Emmy van Lokhorststraat 2-60
Munir Illustratie Jutfaseweg 156-156 A Illustrator Creatieve Industrie
MvE
Muriel van Eersel Concordiastraat 67 Zangeres - Zangdocent Muziek
Muurbloem Ontwerpbureau Draaiweg 51
Nanette Smeets Emmy van Lokhorststraat 2-60 Visual Storytelling & Beeldende Kunst Creatieve Industrie
NG
Natasja Gouw Jutfaseweg 156-156 A
NH
Nico Heilijgers Ravellaan 96
Nicola Rozemeijer Grave van Solmsstraat 2
NS
Niels Sinke Nijverheidsweg 16
Niels Vermeulen Nijverheidsweg 16 componist - producer - theatermaker - schrijver Muziek
N
Nikolaj Draaiweg 51 Stencil artist Beeldende kunst
NJ
Nina Juffermans Ravellaan 96 Journalist en tekstschrijver Interdisciplinair
nvdb
noor van der brugge Mgr. v.d. Weteringstraat 13 beeldend kunstenaar
Omniafausta / VrijFormaat Kleine Geertekerkhof 6 Grafisch ontwerp
PB
Paul Balk Frederik van Eedenstraat 5A
PB
Paul Buchanan Kleine Geertekerkhof 6
PdB
Paul de Bruijn Jutfaseweg 156-156 A Beeldend Kunstenaar en Beeldhouwer Beeldende kunst Autonoom Beeldhouwer
P
Pegbarians Jutfaseweg 156-156 A
PvdH
Peter van der Horst Lange Nieuwstraat 2
Philip Lindeman Nijverheidsweg 16 Illustrator Beeldende kunst
PPREP.co Ravellaan 96
RvdB
R. van den Berg Jutfaseweg 156-156 A
Ramdath Mos Lauwerecht 10-12 Ontwerper / Digital Design Creatieve Industrie Art director Broedplaats Cultuur Evenementen Festivals Verduurzamen
RdG
Ramon de Geus Concordiastraat 67
RD
Remy Dielemans Mariëndaalstraat 14
RvB
Rens van Bergen Lange Nieuwstraat 2 Kunstschilder
RH
Rianne Heijmans Nijverheidsweg 16 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
RB
Rik Berkhout Grave van Solmsstraat 2
Rina van der Weij Draaiweg 51 Beeldend kunstenaar / Grafisch vormgever Beeldende kunst 3D Autonoom Graficus Schilder
Rob Zonneveld Lange Nieuwstraat 2 Schilder, Decorateur, Arthandler Beeldende kunst
Roderik van der Weijden Draaiweg 51 Architect en interieurarchitect Bouwkunst en vormgeving
Ronald Nijhof Jutfaseweg 156-156 A Beeldende kunst
RdH
Ruben de Heer Adriaen van Ostadelaan 54
SdO
Sandra den Ouden Mariëndaalstraat 14 Beeldend kunstenaar / docent Beeldende kunst Cross-media kunstenaar Fotograaf Openbare ruimte
SMP
Score Music Production Concordiastraat 67
SK
Sebastiaan Kooijman Ravellaan 96 Design Creatieve Industrie
SAT
Stichting Ateliergroep Tij Van Heutszstraat 4
Stichting BAK Pauwstraat 13A Basis voor Actuele Kunst Creatieve Industrie
Stichting Blauwe Kalf Sao Paulodreef 1 Muziek
SdW
Stichting de Wetering Mgr. v.d. Weteringstraat 13
Stichting Echo | Stef Veldhuis Mariëndaalstraat 14 Componist en pianist Muziek
Stichting Fotodok Lange Nieuwstraat 7 Creatieve Industrie
Stichting Muziekhuis Utrecht Loevenhoutsedijk 301
Stichting Organisatie Oude Muziek Plompetorengracht 4 Muziek
Stichting STUT theater Sao Paulodreef 1 Dans & theater
StA
Stichting theatergroep Aluin Concordiastraat 67
SV
Stichting Verzamelkunst Jutfaseweg 156-156 A
Sz
Stichting z25 Concordiastraat 67
Stichting Zimihc Sao Paulodreef 1 Dans & theater
SA
Studio Airport Grave van Solmsstraat 2
SKeb
Studio Kars en boom Emmy van Lokhorststraat 2-60
SL
Studio Lumberjack Mariëndaalstraat 14
studio marie grafisch ontwerp Draaiweg 51
SG
Suus Groenleer Laan van Engelswier 13
Suzan Lemont Ravellaan 96 Creative Expressive Arts Practitioner Interdisciplinair
SWK030 Lauwerecht 10-12 Creatieve huisvesting Creatieve Industrie Broedplaats Cultuur Evenementen Kunst Programmamaker Verduurzamen
TvR
T. van Roosendaal Concordiastraat 67
Tamira Boogaard Nijverheidsweg 16 Fotograaf Beeldende kunst
TF
Thea Figee Draaiweg 51
Thijs Koerselman Emmy van Lokhorststraat 2-60 Software Architect & Sound Composer Creatieve Industrie
TV
Thijs Vogel Frederik van Eedenstraat 5A
TB
Tineke Brouwer Kleine Geertekerkhof 6 Beeldende kunst Schilder
Tirza Bos Ravellaan 96 Schrijver Creatieve Industrie
TvdV
Tjerk van der Veen Kleine Geertekerkhof 6
TD
Toes Dalmulder Lange Nieuwstraat 2 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Cross-media kunstenaar Fotograaf
Tom Polkamp Jutfaseweg 156-156 A Filmmaker | Camera | Geluid Creatieve Industrie Cultuur Documentaire Film Filmmaker Kunst Sounddesigner
TBD
Txell Blanco Diaz Emmy van Lokhorststraat 2-60
UP
Udo Prinsen Ravellaan 96
UA
Use Architects Ravellaan 96
Uzine Park Draaiweg 51
VS
Vera Selhorst Kleine Geertekerkhof 6
Vincent de Boer Kapelweg 7 Kunstenaar, Kalligraaf, Lettermaker Beeldende kunst
WG
W. Gerritsen Concordiastraat 67
Wieger de Leur Jutfaseweg 156-156 A
WP
Willem Popelier Emmy van Lokhorststraat 2-60
Wim Schot Draaiweg 51 tekenaar/educator
WdG
Winneke de Groot Emmy van Lokhorststraat 2-60
WFS
Wired For Sound Molenwerfhof 32-46
workingbert Molenwerfhof 32-46 Wall cover design Bouwkunst en vormgeving Grafisch vormgever Interieurs Product design Alumni
WdR
Wouter de Roo Kleine Geertekerkhof 6
YS
Yoren Schriever Draaiweg 51 Technisch lichtkunstenaar Beeldende kunst
YG
Yvette Goené Lange Nieuwstraat 7 Schilder
Er is niemand die aan de gekozen filters voldoet